Пожар изпепели в къща в Поповица, майка и син излезли навън невредими (Снимки)

https://mreja.bg/skandali/pozhar-izpepeli-v-kashta-v-popovica-mayka-i-sin-izlezli-navan-nevredimi-snimki/59624 Mreja.bg
Пожар изпепели в къща в Поповица, майка и син излезли навън невредими (Снимки)


Сигнал за пожар в село Поповица постъпи към 17.30 ч. в РУ- Асеновград. Според първоначалните данни от къщата излезли, без да пострадат, 78-годишна жена и 61-годишният й психичноболен син. По думите на майката има вероятност мъжът отново да е влязъл в горящата сграда, но до момента това не е потвърдено.

Огънят е локализиран и овладян от екипи на пожарната. Предстои да бъде извършен оглед и да се установят причините за възникване на пожара. По случая работят разследващи от РУ-Асеновград.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.