Гадателка предсказала на аспержи отцепването на принц Хари

https://mreja.bg/skandali/gadatelka-predskazala-na-asperzhi-otcepvaneto-na-princ-hari/63393 Mreja.bg
Гадателка предсказала на аспержи
отцепването на принц Хари


Британка, която гадае на аспержи, е предсказала, че Хари и Меган ще се "отцепят" от кралското семейство, пише в. "Дейли стар", цитиран от БТА.

Джемайма Пакингтън, 64-годишна гадателка от Бат, твърди, че още миналата година е предвидила "сътресението" в кралската фамилия, хвърляйки аспержи на пода.

"Това беше една от първите ми прогнози за 2020 година", казва предсказателката, допълвайки, че Нейно Величество и най-близкото й обкръжение ще преживеят шокиращото решение на Хари и Меган.

Чрез метода си Джемайма Пакингтън вече е предвидила събития като поражението на Тереза Мей и победата на Англия на световното първенство по крикет.

Гадателката разкрива, че за прогнозите си използва само свежи устършърски аспержи, отгледани в Ившам.

В какво се състои методът й? Джемайма разяснява, че взима шепа връхчета от аспержи, хвърля ги във въздуха и разчита образуваните форми и модели след падането им на пода.

Гадателката допълва, че прави предсказания от 8-годишна, след като е наследила дарбата на своя възрастна леля, която "разчитала" чаени листа.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.