Продават на търг вещите на Кийт Флинт, сред тях и пиърсинг обеца за нос

https://mreja.bg/senzacionno/prodavat-na-targ-veshtite-na-kiyt-flint-sred-tyah-i-piarsing-obeca-za-nos-2/66200 Mreja.bg
Продават на търг вещите на Кийт Флинт, сред тях и пиърсинг обеца за нос


Аукционна къща “Чефинс” ще разпродаде личните вещи на покойния вокал на групата “Продиджи” Кийт Флинт, включително и негова пиърсинг обеца.

Сред вещите са също дрехи, бижута за лице и тяло, златни дискове и награди.

Една от по-големите вещи е направено по поръчка дървено легло в готически стил.

Ще бъде продадена и негова пиърсинг обеца за нос, с която Флинт се е появявал многократно пред публика.

От “Чефинс” коментират, че не са обявили предварителни цени на вещите, защото те на практика са неоценими. “Търгът е пълен с интересни вещи, които отварят вратата към личния живот на Кийт Флинт”, коментира директорът на аукционната къща Мартин Милард.

Вокалистът на “Продиджи” почина през март тази година на 49-годишна възраст. Той се е обесил, но съдебните медици уточняват, че няма достатъчно доказателства, че умишлено е отнел живота си.

Търгът ще се състои на 7 ноември.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.