Братът на Нона Йотова се самоуби (Всичко за семейната драма)

https://mreja.bg/novini/bratat-na-nona-yotova-se-samoubi-vsichko-za-semeynata-drama/104291 Mreja.bg
Братът на Нона Йотова се самоуби (Всичко за семейната драма)


Късно вечерта в петък във Враца се е самоубил Огнян Кръстев, който е брат на актрисата Нона Йотова, твърди BulNews. 

70-годишният мъж е страдал от тежко заболяване, заради което напоследък болките били непоносими. По неофициална информация той се е гръмнал с незаконна пушка в апартамента си в един от блоковете „Химик“ срещу пожарната.

Съседи обаче твърдят, че се е застрелял с пистолет, който е бил даден преди много години като награда от министъра на МВР, без на този етап да е ясен поводът за това. Възрастният мъж е известен сред врачани като Софиянеца.

Преди много години пристигнал да живее в града под Околчица заради работата си в „Химко“. Там той е бил технолог на производството в цех „Реформинг“. Отличавал се е с едрия си ръст. Бил е един от първите във Враца, които започнали да се занимават сериозно с културизъм.

Починалият живеел разделен със съпругата си и двете си деца-момче и момиче, които се били изнесли в Поморие. По бащина линия е брат на популярната актриса Нона Йотова, но имат различни майки. На този етап погребението е отложено, за да може да пристигне в града опечаленото семейство, пише Блиц.


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.