Злосторник съсипа 30 дрехи в магазин, напръскал ги с течност

https://mreja.bg/komentar/zlostornik-sasipa-30-drehi-v-magazin-napraskal-gi-s-technost/84587 Mreja.bg
Злосторник съсипа 30 дрехи в магазин, напръскал ги с течност


Полицейски служители на Първо РУ-Благоевград издирват злосторник, който увредил 30 дрехи в магазин за спортни стоки в центъра. Сигналът бил подаден от продавачката около 10:30 ч.

Тя открила че с неустановена към момента течност, са напръскани и повредени около 8 бр. мъжки екипа, около 12 бр. мъжки тениски, суитшърт, около 4 бр. долнища и около 5 бр. къси панталони.

Образувано е досъдебно производство. Ра

ботата по случая продължава.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.