Отново тежка катастрофа в Пловдив

https://mreja.bg/komentar/otnovo-tezhka-katastrofa-v-plovdiv/84417 Mreja.bg
Отново тежка катастрофа в Пловдив


Поредна тежка катастрофа е станала снощи на един от изходите на Пловдив в посока Асеновград. Там БМВ се е ударило в мантинела.

"Тя влиза и излиза от автомобила", е написал шофьор, който е качил снимка от катастрофата във фейсбукгрупата I see you KAT. На мястото на инцидента е имало пожарни, полиция, Спешна помощ.

Все още няма официална информация за състоянието на водача на пострадалата кола. Пак вчера двама души загинаха в Пловдивско. Младо момиче на 21 г. се преобърна в напоителен канал с возилото си на пътя Съединение-Цалапица и издъхна на място. На отсечката Розино-Кърнаре пък 51-годишен от Карлово се удари в дърво и също почина.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.