Антони Здравков поема “Ботев” (Вр)

https://mreja.bg/komentar/antoni-zdravkov-poema-botev-vr/83077 Mreja.bg
Антони Здравков поема “Ботев” (Вр)


Трима наставници пред уволнение след 15-ия кръг

Бившият наставник на “Лудогорец” и младежкия национален отбор Антони Здравков ще е новият наставник на “Ботев” (Враца).

Той вече се е видял с кмета на града Калин Каменов, който е и президент на футболния клуб, и се е договорил да поеме тима на мястото на подалия оставка Сашо Ангелов.

Бъдещето на трима наставници в елитната ни група обаче е под много сериозен въпрос след двубоите от 15-ия кръг.

Стамен Белчев вече е на дузпата в “Арда”, след като тимът му падна с 0:2 от “Царско село” въпреки страхотната селекция, която бе направена в тима от Кържали.

Звездата на “Царско село” Родни Антви отново вкара и двата гола за победата. Той вече е желан от почти всички български отбори, като има и интерес от чужбина.

Антви е невероятна находка на президента на “Царско село” Стойне Манолов.

Под въпрос е и бъдещето на Росен Кирилов в “Етър”. Бившият национал пое отбора на мястото на Красимир Балъков, но в момента тимът играе слабо. Търновският клуб бе разтърсен и от оставката на дългогодишният си член на управата и бивш президент Александър Нанков. Транспортният бос бе и един от спонсорите на отбора.

Столът се клати и на Илиан Илиев в “Черно море”. Наставникът обаче има твърдата подкрепа на феновете на отбора, които излязоха със специална декларация в негова защита след загубата с 0:2 от ЦСКА във Варна. След нея нито един от играчите не е минавал полиграф, както се случи през лятото. (24часа)

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.