Спасиха мъж, оцелял 3 седмици в пустошта на Аляска, без подслон (Видео)

https://mreja.bg/skandali/spasiha-mazh-ocelyal-3-sedmici-v-pustoshta-na-alyaska-bez-podslon-video/63485 Mreja.bg
Спасиха мъж, оцелял 3 седмици в пустошта на Аляска, без подслон (Видео)


Мъж беше спасен, след като прекара три седмици без подслон в пустошта на Аляска, пише CNN.

Къщата на Тайсън Стийл изгоряла при пожар. В пламъците загинало и любимото му куче. Той успял да оживее, спейки в снежна пещера. Ядял храна от консерви, които огънят не изгорил. Спасителната акция започнала по сигнал на приятели на Стийл, които сигнализирали, че не могат да се свържат с него, съобщи Нова тв.

Мъжът, който е родом от Юта, планира за кратко да гостува на семейството си в Солт Лейк Сити, след което да се върне в Аляска и да си построи нова къща.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.