След 3 полувремена "Левски" води 3:0 на "Ружомберок" в Лига Европа (Видео)

"Левски" продължи да вкарва по гол на полувреме срещу "Ружомберок" и вече води с 3:0 в сблъсъка от I предварителен кръг от квалификациите за влизане в групите на Лига Европа.

На стадион "Георги Аспарухов" намиращият се в страхотна форма Давиде Мариани откри резултата в реванша и "сините" дръпнаха с 1:0.

Миналата седмица в Словакия отново швейцарецът се разписа през първата част, а бразилецът Паулиньо след почивката оформи крайното 2:0, за да си тръгне "Левски" с добър аванс.

Мариани вкара в 33-ата мин. Преди това гостите от "Ружомберок" имаха две добри положения за гол, като второто бе доста опасно.

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.