Шофьор счупи стъклото на кола след сблъсък на пътя край Ботевград, задържаха го

https://mreja.bg/novini/shofyor-schupi-stakloto-na-kola-sled-sblasak-na-patya-kray-botevgrad-zadarzhaha-go/92920 Mreja.bg
Шофьор счупи стъклото на кола след сблъсък на пътя край Ботевград, задържаха го


35-годишен водач е задържан за умишлено повреждане на чужд автомобил след пътен инцидент. Около 13.35 часа вчера в РУ - Правец постъпил сигнал за опасност от възникване на саморазправа след пътен инцидент на третокласен път. Това съобщиха от пресцентъра на МВР.

На място незабавно бил изпратен автопатрул. Униформените установили, че при катастрофата между леки автомобили "Мицубиши Каризма" и "Фиат Стило" няма пострадали, а са нанесени само материални щети, както и че след инцидента водачът на едната кола е счупил с разтегаема метална палка предното стъкло и е деформирал предната лява врата на другата.

35-годишният извършител от Етрополе е задържан за срок до 24 часа.

По случая е образувано досъдебно производство под наблюдението на районната прокуратура в Ботевград.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.