Съдят Мадона заради закъснения на концерти

https://mreja.bg/novini/sadyat-madona-zaradi-zakasneniya-na-koncerti/97968 Mreja.bg
Съдят Мадона заради закъснения на концерти


Почитателка на Мадона твърди, че кралицата на поп музиката не е била точна по време на турнето си „Madame X” и неведнъж е излизала на сцената два часа по-късно от първоначално обявеното време.

Нейт Холандър съди изпълнителката и събитието, популяризиращо компанията „Live Nation” за повтарящи се забавяния на нейните концерти. Според TMZ, който е получил копие от съдебното дело, притежателката на билети твърди, че й е било отказано връщането на сумата от 1024,95 долара за 3 билета, закупени през август за концерта на Мадона на 17 декември, след като времето на концерта се е забавило от 20:30 до 22:30, информира Нова телевизия.

Според съобщенията Холандър също твърди, че забавянето на концертните графици е "нелепо", като твърди, че трите билета вече са много по-малко ценни поради неочакваното забавяне.

Съобщава се, че фенът е обединил в общ иск и други ядосани от закъсненията на поп-звездата. Броят на недоволните вече е достигнал 500 души.

От TMZ съобщиха, че са се свързали с представителите на Мадона, но все още нямат отговор.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.