Преслава на петзвездна почивка в Тайланд (Снимки)

https://mreja.bg/novini/preslava-na-petzvezdna-pochivka-v-tayland-snimki/103674 Mreja.bg
Преслава на петзвездна почивка в Тайланд (Снимки)


Певицата публикува в официалната си Инстаграм страница снимка от своята почивка в Тайланд. На нея тя позира на фона басейн, зад който се виждат редица палмови дръвчета и сините води на Тайландския залив. Брюнетката е облечена в черен бански от две части с флорален принт в преливащи се синьо-розови цветове, а върху него носи разкопчаната бяла риза.

След това изпълнителката публикува втори кадър, с които зарадва своите последователи и почитатели. На него тя върви към брега сред морската пяна на разбила се вълна. Преслава призова феновете си да дадат име на изображението, а сред част от предложенията бяха: "Гот ми е", "Бурни вълни", "Кралица в морето" и "Рак в естествена среда", като последното е препратка към зодията ѝ, пише dir.bg.

На острова певицата е отседнала в луксозния 5-звезден хотелски комплекс от самостоятелни вили "Banyan Tree Samui", разположен в залива Lamai, в който не липсват удобства. Кох Самуи предлага на своите посетители редица атракции, сред които е 13-метровата статуя на Буда, построена през 1972 г.; Тайната градина на Буда, в която има множество къщички, статуи и водопади - построени от един човек в рамките на 20 г.; храм "Кунарам", в който се съхранява мумията на най-известния монах на Самуи - Лоунг Пордаенг; Nara Pearl Farm - ферма за перли и др.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.