Крисчън Бейл преговаря за роля в "Тор 4"

https://mreja.bg/novini/krischan-beyl-pregovarya-za-rolya-v-tor-4/103856 Mreja.bg
Крисчън Бейл преговаря за роля в "Тор 4"


Актьорът и носител на "Оскар" Крисчън Бейл води преговори за роля в четвъртия филм от поредицата за приключенията на бога на гръмотевиците Тор, съобщи Контактмюзик.

Ако преговорите завършат успешно, това ще е първо участие в супергеройска продукция за 45-годишния Бейл, откакто през 2012 г. за последен път изигра Батман във филма "Черният рицар: Възраждане", предава БТА.

Подробностите около евентуалната роля на Крисчън Бейл се пазят в тайна.

На режисьорския пост за "Тор 4: Любов и гръмотевици" ще се завърне създателят на третия филм "Тор: Рагнарок" Тайка Уайтити. Продуцент ще бъде президентът на "Марвел" Кевин Файги.

В образа на Тор зрителите отново ще видят актьора Крис Хемсуърт. Натали Портман ще се подвизава като Джейн Фостър и женската версия на Тор. Като Валкирия зрителите отново ще видят Теса Томпсън.

Филмът "Тор 4: Любов и гръмотевици" трябва да излезе на екран на 5 ноември 2021 г.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.