Българската тенисистка Елица Костова носи същите гривни за късмет, каквито Григор Димитров има на ръката си от много време. Това са забелязали бдителни фенове, които се питат коя е новата любов в живота на родната звезда и дали изобщо има такава.
Съвпадението може да се окаже съвсем закономерно. Гривните са на свободна продажба и всеки, който пожелае може да се сдобие с тях, а съдейки по инстаграма на Ели Костова, тя ги е сложила съвсем скоро, пише "Гонг".
Гришо не веднъж е показвал бижутата, като дори използва социалните мрежи, за да рекламира бижутерски бутици.
Гривните, които хасковлията носи, са вдъхновени от четирилистните детелини. Както е известно те са символ на късмета и успеха.
Сериозни спекулации за евентуална връзка се появиха преди няколко дни между Григор Димитров и Ализе Лим, заради стари снимки, които се появиха в социалните мрежи.
Източник: https:www.24chasa.bg