Григор Димитров и Дейвид Бекъм гледат заедно модно шоу в Маями (Снимки)

https://mreja.bg/novini/grigor-dimitrov-i-deyvid-bekam-gledat-zaedno-modno-shou-v-mayami-snimki/100574 Mreja.bg
Григор Димитров и Дейвид Бекъм гледат заедно модно шоу в Маями (Снимки)


Най-добрият български тенисист Григор Димитров бе сред звездните гости на модното шоу на "Диор" и дизайнера Ким Джоунс в Маями.

Григор сподели няколко минути с футболната легенда Дейвид Бекъм.

Двамата се познават отдавна, като англичанинът неведнъж е посещавал мачове на първата ни ракета, а преди две години в навечерието на "Уимбълдън" тенисистът даде урок на един от синовете на Дейвид.

„Благодаря ти за най-хубавия ден в живота ми!“, написа тогава Ромео Бекъм към Григор в едно от видеата, които качи на профила си в Инстаграм.

На събитието присъстваха още Рики Мартин, Белла Хадид, Ким Кардашиян, Травис Скот и Джеймс Блейк.

Основната действаща фигура за вечерта Ким Джоунс бе избран за дизайнер на годината от GQ Germany и се превърна във водещото име за мъжка мода в "Диор" само 18 месеца след дебюта си за компанията.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.