Филм-отчет за свършеното от екипа на Николай Димитров през последните 12 години в областта на социалната политика, здравеопазването, екологията, инфраструктурата, културата, извършеното строителство, дейностите по отношение на ефективно оптимизиране на общинските структури, както и по опазване и съхраняване на Несебър като единствения български град в престижната листа на ЮНЕСКО.
Източник: https:www.24chasa.bg