Феноменален гол на Евандро за успех на ЦСКА над "Осиек"

ЦСКА успя да победи коравия хърватски "Осиек" на собствен терен с 1:0 и има аванс в двубоите за Лига Европа преди реванша.

Единственият гол падна в 52-ата минута, когато Евандро се разписа с изключително попадение от ждроб във вратата на гостите.

Люпко Петрович изненада всички, като излезе със систма 3-5-2, която бе играна за първи път този сезон. Петър Занев застана до Томаш и Николай Бодуров в центъра, а по крилата бяха Жеферсон и Бикел.

В 82-ата минута гостите нацелиха гредата на Черняускас при най-доброто си положение в мача.

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.