Една от жертвите в адското меле край Ботевград – син на известен бизнесмен, застрелян през 2014 г.

https://mreja.bg/novini/edna-ot-zhertvite-v-adskoto-mele-kray-botevgrad-sin-na-izvesten-biznesmen-zastrelyan-prez-2014-g/106663 Mreja.bg
Една от жертвите в адското меле край Ботевград – син на известен бизнесмен, застрелян през 2014 г.


Двама души са в болница


Една от трите жертви на адската катастрофа край Ботевград – Иван Семков, е син на известният ботевградски бизнесмен Семко Семков, който бе застрелян през 2014 година. 


 


Той имаше разнообразен бизнес, съсредоточен в строителството, дърводобива и планинското земеделие. Източници твърдят пред БЛИЦ, че 17-годишният Иван Семков не притежава шофьорска книжка. 


 


Участвал е в над 15 фирми, повечето регистрирани в Ботевград, както и в три сдружения, свързани с автомобилен спорт и офроуд. Спечелил е за 15 години концесия на ловните полета над Литаково.


 


Припомняме, че рано тази сутрин джип и автобус се удариха челно. До удара се е стигнало, след като джипът е навлязъл в насрещната лента за движение. Водачът е опитал да избегне удара и след това се е забил в дървото.


 


Двама младежи са загинали на място в джипа. Въпреки усилията на лекарите е починала и една от пътничките в автобуса – 54-годишна жена. Тя беше приета в УМБАЛ "Св Анна"-София в много тежко състояние. В болницата остават още една жена, също на 54 години, както и 64-годишният шофьор на автобуса.

Източник: https:blitz.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.