Бойко Борисов хвърли голяма бомба

https://mreja.bg/novini/boyko-borisov-hvarli-golyama-bomba/107540 Mreja.bg
Бойко Борисов хвърли голяма бомба


Бойко Борисов хвърли голяма бомба


Бойко Борисов даде изявление пред журналисти на излизане от парламента.


"Да не се плашат. На Слави му се плаша аз, защото ако не ти поставят никакви условия за подкрепа на кабинета това значи, че ти готвят капан", заяви Борисов и допълни, че пожелава здраве на Трифонов.


"Аз съм им сърбал попарата на Христо Иванов. Да съм бил умен – да съм ги записал. Но не съм бил умен – бил съм коректен", допълни още премиерът в оставка.


"Уважавам много Иван Костов, защото е твърд човек. Партията на Иван Костов днес подкрепят тази партия на Слави Трифонов, а не най-голямата европейска призната партия от всички.


До вчера те бяха чалгари за тях, изведнъж отиваме безусловно, да са те, да не са ГЕРБ", добави още Борисов, цитиран от БЛИЦ.


„Вчера Даниел Митов и Румен Радев си говориха толкова дълго за плана за Плана за възстановяване, а това е възможно най-доброто, което е възможно да сме го постигнали", заяви премиерът в оставка.



"Сега кой ще носи отговорност? Не му завиждам на Слави, ако вземе мандата. Страхливците, бъзльовците и безотговорните са тези, които няма да приемат да влачат каруцата", каза още Борисов.


Той допълни, че подкрепят разследване за Росенец.


На въпрос защо са се развалили отношенията му със Слави Трифонов Борисов отговори: „Той реши да прави партия, аз още не съм решил да правя шоу“.


Премиерът в оставка заяви, че ако кабинетът не мине, ще върнат мандата най-късно в петък.


На въпрос дали ще влезе в президентската битка, ако има служебен кабинет, той категорично заяви, че ще го направи.


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.