Банда обирджии нападнаха 74- годишен мъж в Монтанско

https://mreja.bg/novini/banda-obirdzhii-napadnaha-74-godishen-mazh-v-montansko/101191 Mreja.bg
Банда обирджии нападнаха 74- годишен мъж в Монтанско


На 09.12.2019 г. около 00,30 ч. в РУ Лом е получен сигнал от 74-годишен жител на Долно Церовене, общ. Якимово, който съобщил, че четирима непознати нахлули в двора му, след което взломили входната врата и проникнали в къщата му.

Възрастният мъж се намирал зад вратата и при взломяването получил хематом и порезна рана на челото и дясната китка. Единият от групата поискал алкохол, но след като стопанинът отказал, четиримата напуснали дома му без да вземат никакви вещи.

Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група, извършен е оглед и е образувано досъдебно производство по чл. 170, ал. 1 и 2 от НК. От проведените оперативно-издирвателни мероприятия по „горещи” следи е установено, че извършител на деянието е 42-годишен местен жител, който е задържан за 24 часа в РУ Лом. Той бил от съпругата си на 36 г. и още двама местни, на по 42 г.

По случая са разпитани свидетели. Работа продължава РУ Лом.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.