АПИ: Ще има затруднения при продажбата на електронни винетки в сряда

https://mreja.bg/novini/api-shte-ima-zatrudneniya-pri-prodazhbata-na-elektronni-vinetki-v-sryada/99570 Mreja.bg
АПИ: Ще има затруднения при продажбата на електронни винетки в сряда


Възможни са временни затруднения при продажбата на електронни винетки в сряда - 27 ноември, съобщиха от пресцентъра на Агенция "Пътна инфраструктура" /АПИ/. От там уточняват, че за този ден в периода от 16. 00 до 19.00 часа са планирани софтуерни актуализации на електронната система за събиране на пътни такси.

От АПИ предупреждават, че е възможно да възникнат частични забавяния и прекъсвания, които биха могли да затруднят продажбите на електронни винетки и затова препоръчват на шофьорите внимателно да планират пътуването си по републиканската пътна мрежа и да купят електронната си винетка своевременно.

Източник: https:www.24chasa.bg


С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.