Загина 16-годишният, изпаднал в кома след сблъсък между мотопеди в Пловдивско

https://mreja.bg/komentar/zagina-16-godishniyat-izpadnal-v-koma-sled-sblasak-mezhdu-motopedi-v-plovdivsko/79809 Mreja.bg
Загина 16-годишният, изпаднал в кома след сблъсък между мотопеди в Пловдивско


Още един млад човек загуби живота си във войната по пътищата. 16-годишният тийнейджър, пострадал тежко при сблъсък с мотопеди между селата Красново и Труд на 5 август, тази нощ е издъхнал в УМБАЛ "Свети Георги" в Пловдив, предава trafficnews.bg.

След катастрофата момчето бе настанено в реанимацията и в продължение на седмица бе в кома. Травмите от падането са били изключително тежки и ученикът не е оцелял, обясниха лекарите.

Катастрофата стана около 21.40 ч на 5 август, когато странично се сблъскаха мотопеди „Априля“ и нерегистриран „Ямаха“.

В резултат на удара и двамата мотористи на 16 и 18 години изхвърчали и паднали на път. По-голямото момче се е разминало с по-леки травми, но по-малкият пострадал много повече.

18-годишният водач е тестван с дрегер за алкохол, но резултатът е отрицателен. Причините и обстоятелствата около катастрофата се изясняват в рамките на досъдебно производство.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.