Мачът на Григор Димитров в Синсинати ще бъде в нормално време за българските зрители.
Бившият шампион в турнира по тенис от категорията "Мастърс 1000" и швейцарецът трябва да играят от 18 ч (11 ч в Охайо). Българската звезда и носителят на 3 титли от "Големият шлем" се срещнаха преди седмица на "Мастърс 1000" в Монреал и победата бе за Stan the Man.
Димитров е 74-и в световната ранглиста и това е най-слабото му класиране от 11 юни 2012 г. При нова загуба ще бъде поне 78-и.
Турнирът се излъчва по MAX sport 1.
Източник: https:www.24chasa.bg