Само Анев отива на световното по летен биатлон

https://mreja.bg/komentar/samo-anev-otiva-na-svetovnoto-po-leten-biatlon/79984 Mreja.bg
Само Анев отива на световното по летен биатлон


От българските национали само Красимир Анев ще участва на световното първенство по летен биатлон.

То ще се проведе в олимпийския център “Раубичи” край столицата на Беларус - Минск, от 23 до 25 август.

Останалите ни национали - Владимир Илиев, Антон Синапов и Димитър Герджиков, ще пропуснат форума, в който иначе редовно участват през последните години.

По време на световното те ще продължат подготовката си за зимния сезон.

Иначе на шампионата в Беларус ще участват над 250 състезатели от 27 държави.

Освен Анев сред водещите биатлонисти, които ще се пуснат на “Раубичи”, са латвиецът Андрей Расторгуевс, руснакът Тимофей Лапшин и украинецът Сергей Семьонов.

При дамите ше участват украинските сестри Вита и Валентина Семеренко.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.