Пешеходец загина след удар от кола на магистрала "Тракия"

https://mreja.bg/komentar/peshehodec-zagina-sled-udar-ot-kola-na-magistrala-trakiya/80009 Mreja.bg
Пешеходец загина след удар от кола на магистрала "Тракия"


Пешеходец е загинал, след като е блъснат от лек автомобил на автомагистрала „Тракия“ при км 247 в посока Бургас. Това съобщиха от ОДМВР – Сливен пред "Фокус".

Инцидентът е станал в 21.30 часа. Жена, управляваща лек автомобил „Мерцедес“, е блъснала пешеходеца на магистралата. Загиналият е на 43 години от Нова Загора. Той е починал на място. Участъкът е бил затворен в продължение на 2 часа.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.