Осъдиха дупничанка за кражба на ток

https://mreja.bg/komentar/osadiha-dupnichanka-za-krazhba-na-tok/79726 Mreja.bg
Осъдиха дупничанка за кражба на ток


Жена от Дупница, за която било установено, че електрическата инсталация на къщата й е присъединена към електроразпределителната мрежа директно, без електромер, е била осъдена от Районният съд в Дупница, съобщиха от там.

Съдът е одобрил споразумение, с което подсъдимата Е.М. се е признала за виновна. Тя ще изтърпи наказание "пробация" за срок от шест месеца.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.