Жена от Дупница, за която било установено, че електрическата инсталация на къщата й е присъединена към електроразпределителната мрежа директно, без електромер, е била осъдена от Районният съд в Дупница, съобщиха от там.
Съдът е одобрил споразумение, с което подсъдимата Е.М. се е признала за виновна. Тя ще изтърпи наказание "пробация" за срок от шест месеца.
Източник: https:www.24chasa.bg