Нанесени телесни повреди на двама мъже разследват служители на РУ Вeлико Търново, съобщиха от ОДМВР. На 13 август късно вечерта е получен сигнал в районното управление в гр. В.Търново, че на двама мъже на 39 и на 40 години от областния град е нанесен побой от непознати за тях лица, в резултат на което на единият мъж са избити горните предни зъби.
Образувано е досъдебно производство по чл. 129, ал.2 от НК. Работата по установяване на извършителите продължава. Уведомен дежурния прокурор на Великотърновската Районна прокуртура.
Източник: https:www.24chasa.bg