Брад Пит позира сам за снимки с фенове на премиерата на "Имало едно време в Холивуд" (Снимки)

https://mreja.bg/komentar/brad-pit-pozira-sam-za-snimki-s-fenove-na-premierata-na-imalo-edno-vreme-v-holivud-snimki/79846 Mreja.bg
Брад Пит позира сам за снимки с фенове на премиерата на "Имало едно време в Холивуд" (Снимки)


Актьорът Брад Пит позира сам за снимки с феновете по време на официалната премиера на "Имало едно време в Холивуд" в понеделник, 12 август, в Мексико сити, показа Ройтерс.

Пит обяви, че режисьорът Куентин Тарантино е бил възпрепятстван да присъства заради медицински проблем. Той обаче е изпратил своите благодарности и любов към феновете си.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.