Борисов отиде с кмета на Търговище да видят нов завод за стъкло (Видео)

https://mreja.bg/komentar/borisov-otide-s-kmeta-na-targovishte-da-vidyat-nov-zavod-za-staklo-video/79880 Mreja.bg
Борисов отиде с кмета на Търговище да видят нов завод за стъкло (Видео)


Премиерът Бойко Борисов вози кмета на Търговище Дарин Димитров в колата си. Двамата отиват да посетят завод за стъкла в района. С тях е и финансовият министър Владислав Горанов.

В "Шишаджам" те се срещнаха с ръководителите на завода, както и с някои от работниците, с които премиерът се снима.

Почти едно малко градче е целият завод", коментира премиерът. "Аз съм идвал да откривам първия завод. Тук беше поле, пасяха магарета", спомни си Борисов. Кметът призна, че си мечтаят да имат индустриална зона. "Те се сбъдват вашите мечти", окуражи го Борисов, като обърна внимание на Горанов да се подпомогне общината за изграждането на пътя.

"Тук с държавна подкрепа сме обещали да направим тоя път", припомни премшиерът на финансовия министър.

Очаквайте подробности.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.