Бесен джигит помля четири коли в Берковица

https://mreja.bg/komentar/besen-dzhigit-pomlya-chetiri-koli-v-berkovica/79853 Mreja.bg
Бесен джигит помля четири коли в Берковица


28-годишен мъж от Берковица се развилнял миналата нощ и предизвикал верижна катастрофа с четири паркирани автомобила. Произшествието станало около 23.35 часа в Берковица. Младежът, който седял зад волана на фирмен „Мерцедес C 400 ” с варненска регистарция се прибирал у дома си.

Препуснал с мръсна газ и изгубил контрол над возилото. Заради несъобразената скорост на прав участък с наклон при изкачване, на сух асфалт и изкуствено осветление, не успял да намали скоростта, преминал в лентата за насрещно движение, блъснал се в бордюра, поднесъл и отново се върнал в лентата си, по посоката на движение, не успял да спре и блъснал косо паркиралия вдясно по посоката си на движение на ул.“Тузлата“ „Пежо 407″. „Пежо-то” се изместило и блъснало челно паркирания „Сеат Толедо“ , който пък от силата на удара блъснал паркирания пред него „Субару Форестър“.

Няма пострадали при катастрофата. Пробите за алкохол и наркотици на 28-годишния шофьор, помлел 4 автомобила, са отрицателни, уточняват от полицията.

Развилнелият се джигит остава в ареста на РУ Берковица за 24 часа. По случая се води разследване.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.