Арменският премиер поздравил отбора на български защитник за успех в Европа

https://mreja.bg/komentar/armenskiyat-premier-pozdravil-otbora-na-balgarski-zashtitnik-za-uspeh-v-evropa/79977 Mreja.bg
Арменският премиер поздравил отбора на български защитник за успех в Европа


Лично арменският премиер Никол Пашинян е поздравил в национален ефир “Арарат-Армения”, за който играе българинът Георги Пашов, след достигането на плейофния кръг в Лига Европа.

Тимът на нашия защитник стана първият представител на бившата съветска република, който достига до тази фаза на турнира.

За целта “Арарат-Армения” отстрани грузинския “Сабуртало”. За влизане в групите отборът на Пашов ще спори с “Дюделанж” от Люксембург.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.