47-годишен водач, употребил алкохол, установен по–рано от служители на РУ В.Търново, е спрян за повторна проверка, след като отново е управлявал лекият си автомобил, информира ОДМВР. Няколко часа след като е установен тестван с дрегер, който е отчел 1,87 промила алкохол, 47-годишният водач от гр. Казанлък, отново е хванат да шофира, като този път дрегерът е отчел 1,78 промила.
Водачът е задържан и материалите са приобщени към образуваното вече бързо производство, като проверката на полицейските служители е в условията на продължавано престъпление за управление на МПС след употреба на алкохол над 1.2 промила.
Източник: https:www.24chasa.bg