38-годишен мъж почина след удар от влак край Карнобат

https://mreja.bg/komentar/38-godishen-mazh-pochina-sled-udar-ot-vlak-kray-karnobat/79872 Mreja.bg
38-годишен мъж почина след удар от влак край Карнобат


38-годишен мъж е починал, след като бил блъснат от влак в района на гара "Церковски" край Карнобат. Влакът е пътувал от Пловдив за Варна. Инцидентът е станал около 3.10 часа. Това съобщиха от Областната дирекция на МВР-Бургас, предаде БТА.

От там уточняват, че по време на инцидента мъжът е вървял по железопътната линия. Той е загинал на място. Мъжът е от село Айдемир, област Силистра.

Извършен е оглед на местопроизшествието. Влакът е закъснял над три часа. Тялото на загиналия е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ - Бургас. По случая в Районно управление - Карнобат е образувано досъдебно производство.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.