2 км е опашката от коли на Капъкуле

https://mreja.bg/komentar/2-km-e-opashkata-ot-koli-na-kapakule/79960 Mreja.bg
2 км е опашката от коли на Капъкуле


Интензивен е трафикът на ГКПП Капъкуле на границата с България, където се е образувала двукилометрова опашка от леки автомобили, съобщи турската телевизия СиЕнЕн-Тюрк.

Огромен брой турски граждани, работещи в ЕС, потеглят от Турция след празника Курбан байрам, както и след прекарана ваканция в родината им, предава БТА.

Взети са всички възможни мерки за ускоряване на работата на служителите на границата.

Много турци предпочитат да пътуват към ЕС през ГКПП Капъкуле-Капитан Андреево, отбелязва СиЕнЕн-Тюрк.

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.