Интензивен е трафикът на ГКПП Капъкуле на границата с България, където се е образувала двукилометрова опашка от леки автомобили, съобщи турската телевизия СиЕнЕн-Тюрк.
Огромен брой турски граждани, работещи в ЕС, потеглят от Турция след празника Курбан байрам, както и след прекарана ваканция в родината им, предава БТА.
Взети са всички възможни мерки за ускоряване на работата на служителите на границата.
Много турци предпочитат да пътуват към ЕС през ГКПП Капъкуле-Капитан Андреево, отбелязва СиЕнЕн-Тюрк.
Източник: https:www.24chasa.bg