Григор спечели мач на US Open след 2 г.

https://mreja.bg/jalto/grigor-specheli-mach-na-us-open-sled-2-g/58762 Mreja.bg
Григор спечели мач на US Open след 2 г.


След 2 години Григор Димитров отново е във втория кръг на US Open.

Българската звезда в тениса спечели 6:1, 6:7 (2:7), 6:4, 6:3 срещу ветерана от Италия Андреас Сепи. Така нашият тенисист, който в последните два турнира не разчита на треньорите Андре Агаси и Радек Щепанек, а само на физиотерапевта Кейси Кордиал, записа втора победа в последните си 9 мача. 

През 2017 г. Димитров прмина първи кръг в откритото на САЩ, но изненадващо загуби от Андрей Рубльов (Рус).

Съперник на Григор в Ню Йорк ще бъде Борна Чорич (Хърв) или Евгений Донской (Рус).

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.