След 2 години Григор Димитров отново е във втория кръг на US Open.
Българската звезда в тениса спечели 6:1, 6:7 (2:7), 6:4, 6:3 срещу ветерана от Италия Андреас Сепи. Така нашият тенисист, който в последните два турнира не разчита на треньорите Андре Агаси и Радек Щепанек, а само на физиотерапевта Кейси Кордиал, записа втора победа в последните си 9 мача.
През 2017 г. Димитров прмина първи кръг в откритото на САЩ, но изненадващо загуби от Андрей Рубльов (Рус).
Съперник на Григор в Ню Йорк ще бъде Борна Чорич (Хърв) или Евгений Донской (Рус).
Източник: https:www.24chasa.bg