Вокалната формация “Бон-Бон” ще представи за първи път детско представление по време на фестивала “Аполония” в Созопол. Малките таланти ще излязат на сцената на читалище “Отец Паисий” утре вечер с мюзикъла “Алиса в Огледалния свят”. В него участват над 50 деца на възраст между 4 и 15 години.
Неотдавна хлапетата от “Бон-Бон” се завърнаха от Португалия, където спечелиха трето място на Световното първенство по танци Dance World Cup. В него се включиха над 20 000 участници от 54 страни. Нашите деца се явиха с песни от “Котешката банда” и “Алиса в Огледалния свят” и взеха бронза в категорията “Мюзикъл”.
Източник: https:www.24chasa.bg