Българският национален отбор по футбол ще играе на "Уембли" в Лондон срещу Англия на 7 септември в рамките на квалификациита за Евро 2020.
"Трите лъва" ще се изправят срещу българските лъвове със съвсем нов облик. Четирима техни дебютанти може да излязат на терена. Треньорът Гарет Саутгейт е решил да повика Тайрон Мингс, Джеймс Мадисън, Мейсън Маунт и Аарън Уан-Бисака, който подписа договор с "Манчестър Юнайтед" през януари 2019 година.
Кайл Уокър, Деле Али, Джак Бътланд и Фабиан Делф ще пропуснат мача.
Квартетът бе възнаграден с участие в квалификациите заради добрата форма, която показаха за клубовете, които играят във Висшата лига, посочва "Дейли мейл".
Англия ще се изправи срещу отбора на Косово само три дни по-късно.
Очаквайте подробности.
Източник: https:www.24chasa.bg