Александър Кадиев снима “Преди обед” до късно следобед

https://mreja.bg/jalto/aleksandar-kadiev-snima-predi-obed-do-kasno-sledobed/59049 Mreja.bg
Александър Кадиев снима “Преди обед” до късно следобед


Усмихнатият и енергичен водещ на “Преди обед” Александър Кадиев днес има рожден ден. Той вече работи по новия 9-и сезон на предаването, което тръгва в ефир от 2 септември. На празника си ще снима промовидеа. “Ще снимаме до късния следобед. След това ще се прибера и буквално с най-близки хора ще отпразнуваме много елегантно. Напоследък не си празнувам рождения ден. Станал съм малко чичо”, казва Кадиев.

Желаем му здраве, късмет и много успешни бъдещи изяви в театъра, киното и телевизията!

Източник: https:www.24chasa.bg


0 Коментара

Коментирай

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.