• Този уебсайт използва бисквитки, за да осигури по-добро потребителско преживяване. Използвайки нашите услуги Вие се съгласявате с това.

"Левски" води с 1:0 в Словакия след първото полувреме (Видео)

Юли 11
20:29 2019
A+ A-
43 прегледа

"Левски" води с 1:0 след първото полувреме на първия мач от първия предварителен кръг от пресевките за влизане в групите на Лига Европа срещу "Ружомберок".

Давиде Марини се разписа в официалния дебют на новия треньор Петър Хубчев.

В 36-ата мин 175-сантиметровият швейцарец вкара красив гол с глава след центриране на капитана Живко Миланов.

Хубчев пусна Мариани в ролята на фалшива деветка в този двубой и това му носи успех до момента.

Гол на "Ружомберок" бе отменен в 13-ата мин заради засада, а в края на полувремето удар на Тиам от удобно положение мина над вратата на домакините.

Над 500 фенове викат за "Левски" на стадиона в едноименния град, който е с капацитет от 4817 зрители.