Ансанбълът взе злато на Световната купа в Минск

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златен медал във финала на обръчи и бухалки на Световната купа в Минск, съобщиха от федерацията на фейсбук страницата си.

Грациите се представиха отлично и заслужиха оценка 28.600, което им донесе титлата. На второ място остана Беларус, а бронзовите медали са за гимнастичките на Украйна.

Националният ансамбъл спечели и бронзов медал във финала на пет топки на Световната купа в Минск, Беларус. Възпитаничките на Весела Димитрова се представиха много силно и постигнаха резултат 29.450, но това не стигна за повече от бронз заради силната игра на Италия и Русия.

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и политика за поверителност.